اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بیش از ۱۷۵هزار مشترک جدید به جمع مشترکین برق استان افزوده شده و هم‌اکنون یک میلیون و ۲۳۸هزار و ۲۷۸مشترک در سراسر استان به شبکه متصل هستند.

اکبر حسن بکلو اظهار کرد: از سال ۹۲تاکنون، شاهد رشد ۲۵درصدی فروش انرژی به مشترکین بوده‌ایم بطوری که در سال ۹۶ به حداکثر رسیده و امسال نیز تا پایان آذرماه ۳میلیون و ۴۹۶هزار و ۵۶۰کیلووات ساعت انرژی به مشترکین فروخته شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی افزود: هم‌اکنون ۸۰٫۸ درصد مشترکین برق استان خانگی هستند که نسبت به سال ۹۲، افزایش ۱۵٫۳۱درصدی داشته است .

حسن‌بکلو خاطر نشان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید نیز با تلاش‌های صورت گرفته هم‌اکنون قریب به ۱۰۰درصد روستاهای استان از نعمت برق برخوردار هستند که این اتفاق مهمی در صنعت برق استان به شمار می رود.

او تاکید کرد :طی ۵ سال با تلاش‌های صورت گرفته و افزایش ۲۱درصدی فیدرهای فشارمتوسط و بهبود شبکه، مدت زمان خاموشی به ازای هر مشترک با کاهش ۵۰درصدی به ۱٫۲۴دقیقه در روز رسیده و بنا داریم با بهبود و نوسازی شبکه این رقم را در جهت رفاه حال مشترکین کاهش دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست