اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه امروز به جهت اخبار گوناگونی که از اختلاس و رانت خواری در جامعه منتشر می شود وضعیت اعتماد عمومی مردم خدشه دار شده است گفت: یکی از راهکارهای افزایش اعتماد ملی به خدمتگزاران نظام مبارزه با فساد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ محمد مهدی شهریاری در سومین جلسه شورای اداری که با حضور رئیس کل دیوان محاسبات کشور برگزار شد با تاکید بر حفظ وحدت و همکاری برای بهبود شاخص های توسعه ای استان تصریح کرد: رمز غلبه بر عقب ماندگی استان، حفظ وحدت، مبارزه با فساد،همکاری های بین بخشی ، جدیت و پیگیری است.

وی گفت: نشانه های خوبی در خصوص بهبود شاخص های توسعه ای استان شکل گرفته که نوید بخش روزهای خوبی برای استان است.

شهریاری با تقدیر از تلاش مدیران در راستای اجرای سیاستهای دولت، اتمام برخی پروژه های مهم استان از جمله تونل زاب به منظور احیای دریاچه ارومیه را مورد اشاره قرار داده و گفت: با توجه به قول مساعدتی که برنامه و بودجه داده است امسال از منابع مختلف ۵۰۰ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه اختصاص می یابد که با تحقق این امر اوایل سال آینده این پروژه به بهره برداری می رسد.

استاندار در ادامه با اشاره به گزارش دیوان محاسبات مبنی بر معضل تعییر کاربری در استان افزود: متاسفانه زمین خواری یکی از معضلات استان بشمار می رود و در این راستا با ورود جدی که انجام گرفته پرونده هایی تشکیل شده است.

شهریاری از دستگاههای نظارتی خواست تا در این زمینه قاطعانه تر عمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست