اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: از دستگاه قضا انتظار می رود محکم تر و سریع تر با مفسدین برخورد کند.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی صبح سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری که با حضور معاون قوه قضائیه و مسوولان استانی و شهرستانی و خانواده قضایی در سالن امام علی ( ع) ارومیه برگزار شد تاکید کرد: تنها اعمال و خدمات است که از یک مدیر باقی می ماند.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان قضایی افزود: عدم تأثیرپذیری از حب و بغض ها و جریانات سیاسی، پناهگاه مردمی و حلال مشکلات، جذب عناصر مومن و عالم، کاهش و جایگزینی مجازات حبس، ضرورت انعکاس خدمات دستگاه قضا،  کاهش اطاله دادرسی، عدم تزلزل در مبارزه با مفاسد اقتصادی از جمله توصیه های مورد تاکید ایشان است که باید مدنظر قرار گیرد.

حجت‌الاسلام قریشی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فعلی و نارضایتی های مردمی انتظار می رود دستگاه قضا محکم تر و سریع تر با مفسدین و محتکرین برخورد بشود.

در این آیین علی اکبر گروسی به عنوان رییس کل جدید دادگستری استان معرفی و جایگزین توکل حیدری شد.

آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه روز گذشته در حکمی علی اکبر گروسی را به عنوان رییس شعبه اول دادگاه تجدید نظر و رییس کل دادگستری آذربایجان غربی منصوب کرد.

توکل حیدری از سال ۹۱ رییس کل دادگستری آذربایجان غربی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست