اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: گشت‌های نظارتی شهرداری با متخلفان حمل غیرقانونی زباله و ریختن زباله ها در سطح شهر و خارج از شهر برخورد خواهد کرد.

احد یوسفی با اشاره به اینکه ریختن زباله تحت هر شرایطی در سطح شهر جرم محسوب می‌شود، اظهار داشت: مقررشده که ازاین‌ پس گشت‌های نظارتی سازمان پسماند در سطح شهر نظارت می‌کنند و به‌عنوان ضابطین ویژه در صورت مشاهده هرگونه ریختن زباله در سطح شهر و خارج از شهر و حمل نخاله‌های  ساختمانی به‌ صورت غیرقانونی با افراد متخلف برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: سازمان پسماند، دادیار ویژه در دادگستری دارد و به‌صورت ویژه به جرائم پسماند رسیدگی می‌شود و این عمل جزو دغدغه‌های اصلی سازمان پسماند است.

یوسفی افزود: سازمان پسماند فاقد خودروهای استیجاری است و تمامی خودروهای در حال فعالیت به‌ صورت مستقیم با سازمان شهرداری به شکل قراردادی همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: افرادی که با دارا بودن خودروی شخصی در بخش جمع‌آوری پسماند با سازمان همکاری دارند در صورت درخواست مرخصی باید یک فرد دیگر را جایگزین خود کنند.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: با توجه به نبود اعتبارات کافی امکان افزایش نیروی جایگزین و خودروی جایگزین در بخش جمع‌آوری پسماند از سطح شهر وجود ندارد به همین دلیل در نوسازی خودروهای موجود نیز همچنان دچار مشکل هستیم.

یوسفی تصریح کرد: باید نگاه متفاوتی در حوزه پسماند صورت گیرد ایجاد و راه‌اندازی ماشین‌های مکانیزه در جایگزینی وانت‌بارها، تا حد زیادی در این زمینه اثر گذار خواهد بود و ایده خوبی در حوزه جمع‌آوری پسماند است که نیازمند بودجه و اعتبار کافی است.

وی در پایان گفت: اگر بخواهیم ارومیه را به‌عنوان شهر مدرن معرفی کنیم باید بسترهای مناسب نیز درزمینه‌های مختلف و بحث زباله صورت گیرد و در جمع‌آوری زباله از دستگاه‌های مکانیزه استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست