اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، از اعمال جریمه نقدی ۵ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریالی کشتارگاه های طیور در ارومیه به دلیل تخلف گرانفروشی و اختلاف قیمت خبر داد.

 علیرضا محمودی با اشاره به جریمه سنگین کشتارگاه مذکور اظهار داشت: برابر گزارشات واصله مردمی در خصوص اختلاف قیمت مرغ، بازدید مشترک بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجان غربی، تعزیرات حکومتی و دامپزشکی از ۳ کشتارگاه‌ صنعتی طیور این استان در ارومیه، به دلیل گران فروشی جمعاً ۳۳۲ هزار و ۳۳۳ کیلو گرم مرغ، این واحد اعمال جریمه نقدی شد.

وی افزود: عدم رعایت قیمت مصوب، گران فروشی و اختلاف قیمت از دلایل جریمه کشتارگاه های طیور بوده است و در حال حاضر پرونده تخلف این کشتارگاه ها در تعزیرات حکومتی ارومیه مورد بررسی قرار گرفته است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی ، ادامه داد: پس از تحقیق، بررسی و استماع اظهارات و دفاعیات غیرموجه مدیران عامل کشتارگاه های طیور ارومیه مبنی بر اینکه تولید و کشتار انبوه در ایام پیش رو و نوسانات بازار قید شده بود، مجموعا به پرداخت ۵ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال جزای نقدی، محکوم شده است.

محمودی نظارت بر نحوه فعالیت کشتارگاه‌ها را یکی از برنامه‌های مهم سازمان عنوان کرد و گفت: در این راستا گشت‌های مشترک بازرسی و نظارتی در قالب طرح تنظیم بازار با تمامی نیروهای بازرسی انجام می‌شود.

وی در پایان تصریح کرد: هموطنان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و … را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷٫۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست