اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست

آوای مرز : فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند جعل تست کرونا در شهرستان خوی با عملیات ضربتی ماموران پلیس امنیت عمومی، خبر داد.

سردار مسعود خرم نیا اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اشخاصی در زمینه جعل برگه های تست کرونا (PCR)  در سطح شهرستان خوی رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان  قرار گرفت.

او افزود: با اشراف اطلاعاتی و بررسی های صورت گرفته توسط مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان، در نهایت یکی از اعضای اصلی این باند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیسی به جعل برگه های تست کرونا با همکاری ۲ نفر دیگر از همدستانش اعتراف کرد.

سردار خرم نیا در پایان با اشاره به اینکه در این خصوص ۳ متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، تاکید کرد: شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت های غیرقانونی اشخاص، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.

کشف ۳۱ کیلو گرم شیشه افغانی در ارومیه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از انهدام باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۳۱ کیلو گرم شیشه افغانی در ارومیه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “شمسعلی حقوردیان” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی از فعالیت افرادی در زمینه قاچاق مواد مخدر در شهر”ارومیه” مطلع که مقادیر زیادی مواد مخدر شیشه را از مرزهای شرقی وارد این استان کرده که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و طی یک عملیات ضربتی در حاشیه شهر خودروهای آنان توقیف که در بازرسی از آنها ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه افغانی کشف  شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی در ادامه تصریح کرد: در این رابطه ۴ متهم دستگیر و یک خودرو سمند و یک خودرو پژو ۴۰۵ توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ “حقوردیان” در پایان با تقدیر از همکاری های خوب و به موقع مردمی با پلیس، گفت: خادمان مردم در مجموعه انتظامی برای ارتقاء  امنیت هم وطنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می باشد.

انهدام باند سارقان حرفه ای با اعتراف به ۱۷ فقره سرقت در خوی

فرمانده انتظامی شهرستان “خوی” از انهدام باند سارقان حرفه ای با اعتراف به ۱۷ فقره سرقت در خوی طی عملیات ضربتی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان، خبر داد .

سرهنگ “سیدجلیل موسوی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم کابل برق، اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان “خوی” مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات و بررسی های به عمل آمده در نهایت ماموران موفق شدند ۵ نفر سارق حرفه ای و سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات منسجم آن ها را حین سرقت دستگیر و به مقر پلیس دلالت کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان خوی در ادامه افزود: در بازجویی های فنی و تخصصی پلیس، متهمان به ۱۷ فقره سرقت سیم کابل برق، اماکن خصوصی و محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان معترف شدند.

سرهنگ موسوی در پایان با اعلام اینکه پلیس با بکارگیری تمام امکانات برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند خاطرنشان کرد: مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردم در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خبرها

اینجا محل تبلیغات شماست

اینجا محل تبلیغات شماست